Test membranowych klawiatur dla graczy od Cougar i Delux

Daniel Górecki
Źródło: FrazPC Tech Lab
0 Test membranowych klawiatur dla graczy od Cougar i Delux

Jako, że dawno już nie testowaliśmy żadnych klawiatur postanowiliśmy nadrobić te zaległości i tym razem wziąć na warsztat zdecydowanie tańsze membranowe produkty niż recenzowane w ostatnim czasie „mechaniki”. Jeśli więc przymierzacie się do wymiany klawiatury, a różnych względów (zbyt drogie/zbyt głośne itd.) nie zamierzacie zdecydować się mechaniczne modele to ten artykuł może okazać się pomocny przy dokonywaniu wyboru.

czytaj dalej
STY282015 TEST PS3PS4PC

Wszystko co chcecie wiedzieć o Havoc

Krzysztof Żołyński
Źródło: Własne
0 Wszystko co chcecie wiedzieć o Havoc

Havoc jest już dostepne do pobrania na konsole Xbox One oraz Xbox 360. DLC zawiera cztery nowe mapy multiplayer, tryb kooperacji Egzo Zombie oraz broń energetyczną - karabin szturmowy AE4 oraz jego zmodyfikowaną wersję AE4 Widowmaker.

czytaj dalej
MAR262014 TEST PS VITAPSVSONY

PlayStation Vita – wszystko o najnowszej aktualizacji (3.10)

Krzysztof Żołyński
Źródło: Własne
0 PlayStation Vita – wszystko o najnowszej aktualizacji (3.10)

Właśnie pojawiła się aktualizacja oprogramowania konsolki przenośnej od Sony. Tym razem pojawiło się kilka ciekawych opcji i PS Vita otrzymała solidny firmware. Wszystkie dostępne opcje przetestowałem i spisałem dla Was informacje na ich temat.

 

czytaj dalej

PlayStation 3 Super Slim – test

Krzysztof Żołyński
Źródło: Własne
4 PlayStation 3 Super Slim – test

Sony jest znane z postępującej z czasem miniaturyzacji swoich konsol. Nie ominęło to także PlayStation 3, która doczekała się już trzeciego i zdecydowanie najmniejszego wcielenia. PlayStation 3 Super Slim, jest w tej chwili dostępne w dwóch podstawowych wersjach – różniących się pojemnością twardego dysku – 12 GB i 500 GB. Do naszej redakcji trafił model z większym dyskiem (CECH 4004 C). Poddałem go szczegółowym oględzinom i zapraszam do lektury wrażeń z użytkowania PS3 Super Slim. ...

czytaj dalej
MAJ212012 NEWS BIGBEN

Test: Etui ochronne do PS Vita firmy BigBen

Krzysztof Żołyński
2 Test: Etui ochronne do PS Vita firmy BigBen

Większość z kupujących PS Vita, robi to z zamiarem zabierania konsoli w podróż, bądź używania jej w czasie dojazdów do szkoły czy też pracy. Ponieważ wtedy jest ona najbardziej narażona na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zadrapania, otarcia, a nawet upadek, kupuje się dla nich bezpieczne schronienie w postaci etui. Ponieważ na rynku znajduje się mnóstwo tego typu akcesoriów i wybór nie jest wcale łatwy, postanowiłem przyjrzeć się serii etui ochronnych firmy B...

czytaj dalej