MAJ162014 NEWS PCGEEKWEEKPS4XO

Nie będzie więcej opóźnień Wiedźmina 3

Krzysztof Żołyński Źródło: GameSpot
2 Nie będzie więcej opóźnień Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 zaliczył jak do tej pory jedną obsuwę, ale CD Projekt Red zapowiedziało, że to się już nie powtórzy. Gra zostanie wydana zgodnie z planem, czyli w lutym 2015 roku, na który została przesunięta z pierwotnego terminu ustalonego na jesień.

 

W wywiadzie dla Eurogamera, współzałożyciel CD Projekt RedMarcin Iwiński – obiecał, że na jednym opóźnieniu się skończy.

To nie jest nasza pierwsza gra i nie jesteśmy nowicjuszami. Nie opóźniliśmy premiery po to, aby przesuwać ją kolejny raz. Podjęliśmy decyzję, że potrzebujemy właśnie tyle czasu na dokończenie gry i dobrze wszystko zaplanowaliśmy, a prace idą zgodnie z zamierzeniami. Dlatego – nie będzie kolejnych opóźnień.”

 

Iwiński zaprzeczył przy okazji, że opóźnienie premiery jest zwykłą zagrywką taktyczną, mającą pozwolić wypuszczeniu Wiedźmina 3 w czasie, gdy na rynek ma wejść wiele produkcji konkurencyjnych, jak choćby Dragon Age: Inquisition od Bioware. Podkreślił, że przesunięcie premiery na luty jest spowodowane koniecznością rozwiązania kilku problemów oraz usuwaniem błędów.

 

CD Projekt Red wciąż utrzymuje, że Wiedźmin 3 będzie wyglądał lepiej na PS4 niż na Xbox One.

Komentarze

  • Avatar

    Gość, 16.05.2014 13:30:53

    Związki przed konkurencja i tyle

  • Avatar

    Gość, 16.05.2014 13:30:13

    Nie mogę się już docżekać na nowego Wieśka. Poprzednie pokonczone, nowa konsola czeka ;)

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe