Superhot – polska gra na Kickstarterze

Krzysztof Żołyński Źródło: Kickstarter
1 Superhot – polska gra na Kickstarterze

Superhot to polska gra niezależna, która spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem na całym świecie. Do tej pory jednak twórcy stworzyli wyłącznie prototyp, ale ze względu na tak wielkie zainteresowanie postanowili dokończyć ten projekt. W tym celu potrzebują $100.000, które chcą uzbierać poprzez serwis Kickstarter.

 

Początkowo Superhot powstało w ramach projektu 7 Day FPS – akcji mającej na celu stworzenie strzelanek FPP w czasie nie przekraczającym 7 dni. Wspomniany prototyp tej produkcji został udostępniony całkowicie za darmo i dzięki temu dotarł do szerszego grona odbiorców.

 

Sam pomysł jest przy okazji bardzo nietypowy bowiem zamiast typowego chowania się za osłonami itp. twórcy zdecydowali się na manipulację czasem, a więc – jeśli my sie poruszamy to i świat się porusza. Kiedy jednak staniemy w miejscu, cały świat gry również się zatrzymuje.

 

To dopiero początek zbiórki na Kickstarterze, więc jeśli lubicie nietypowe projekty i chcecie wspierać polskich developerów to nie ma co się oglądać! Już w ciągu pierwszego dnia zebrano ponad $7.000, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 30 dni.

 

Komentarze

  • Avatar

    Gość, 15.05.2014 11:57:37

    Ja wspomogłem. Niewielka sumą, ale zawsze to kilka dolców bliżej realizacji planu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe