KWI42016 NEWS DLCDODATEKRAID

Tom Clancy's The Division - pierwszy raid już 12 kwietnia

Daniel Górecki Źródło: dsogaming
0 Tom Clancy's The Division - pierwszy raid już 12 kwietnia

Tom Clancy's The Division  zadebiutowało na rynku już blisko miesiąc temu i wielu graczy zdążyło w tym czasie osiągnąć maksymalny poziom swojej postaci, więc w świecie gry poza Strefą Mroku nie pozostało dla nich już zbyt wiele atrakcji. Ubisoft Massive zapowiedziało jednak pierwszy z dwóch dużych darmowych dodatków o nazwie Incursions (Najazdy), które mają nieco zmienić tę sytuację.

Ten trafi na wszystkie platformy (PC, PS4 i Xbox One) już 12 kwietnia w formie aktualizacji 1.1 i koncentrować będzie się na nowych aktywnościach endgame’u. Otrzymamy tu pierwszy raid nazwany Falcon Lost, w którym odwiedzimy kontrolowaną przez bandytów oczyszczalnię ścieków. Tak prezentują się szczegóły dodatku:

- Falcon Lost - raid na wzór tych znanych z World of Warcraft czy Destiny, w którym trafimy do oczyszczalni ścieków. Najazdy mają być bardzo wymagające i przeznaczone dla 4-osobowych oddziałów, które zmierzą się z trudniejszymi przeciwnikami i bossami. Co więcej, będziemy mogli do nich podejść na dwóch poziomach trudności: hard (dla osób z maksymalnym poziomem doświadczenia) oraz challenge (dla osób, które opanowały tytuł w 101%).

- Handel – gracze mogą wymieniać się pozyskanymi przedmiotami z innymi graczami. Tym samym jeśli pozyskamy hi-endowy przedmiot, ale nie będziemy go potrzebować, będziemy mogli oddać go innym graczom wyrzucając go na ziemię.

- Zestawy i nowe bronie – w grze pojawią cztery zestawy przedmiotów: Sentry’s Call, Striker’s Battle Gear, Path of the Nomad i Technician’s Authority. Każda paczka jest przeznaczona do innego stylu gry. Nie zabraknie także nowych potężnych broni.

- Poziom Agenta – poziom agentów nie zostanie podniesiony powyżej 30 lvl, ale przez ulepszanie ekwipunku zawodnicy będą potężniejsi.

- Zaopatrzenie – w Dark Zone pojawią się specjalne paczki zrzucane z powietrza w losowych miejscach, o które będą walczyć gracze. Będą one także chronione przez ciężkich przeciwników, ale co ciekawe przedmioty pozyskane w ten sposób nie będą skażone i będziemy mogli od razu z nich korzystać.

- Swobodna kamera – po śmierci otrzymamy możliwość swobodnego oglądania poczynań naszych kompanów z drużyny.

- Wrogowie – przeciwnicy mogą korzystać z latających dronów. W grze pojawią się również transportery opancerzone.

the_division

W maju otrzymać mamy kolejny bezpłatny dodatek, a w następnych miesiącach spodziewać mamy się trzech płatnych DLC - Underground, Survival oraz Last Stand.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe