Mass Effect: Andromeda - wyciekł pierwszy fragment rozgrywki

Daniel Górecki Źródło: dsogaming
0 Mass Effect: Andromeda - wyciekł pierwszy fragment rozgrywki

Mass Effect: Andromeda to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych przez fanów klimatów sci-fi oraz RPG tytułów. Niestety Bioware niechętnie dzieli się z nami postępami nad tytułem i pierwszą oficjalną prezentację gameplayu otrzymać mamy dopiero w tracie imprezy EA Play. Do sieci wyciekł jednak filmik prezentujący prototypowy fragment rozgrywki - ten pojawił się na popularnym forum NeoGAF i szybko został usunięty, ale jak dobrze wiemy w Internecie nic nie ginie.

Sam materiał pokazuje, że gracz będzie mógł korzystać z odrzutowych plecaków, by dostać się np. na dach budynków, ale zobaczyć możemy tu również przedstawiciela rasy Krogan, który korzysta z pewnego trującego gazu. Mamy także pierwszą okazję przyjrzeć się elementom HUD, które odpowiadają temu, co zobaczyć mogliśmy na obrazku ujawnionym przez producenta w listopadzie ubiegłego roku, co tylko uwiarygodnia ten materiał.

Warto jednak pamiętać, że jest to prototyp pochodzący z końca 2014 roku i gra od tego czasu mogła przejść sporą metamorfozę, tym bardziej, że jej premiera spodziewana jest dopiero na początku przyszłego roku.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe