KWI42016 NEWS PCSONYGRAFPP

Everybody’s Gone to the Rapture oficjalnie zmierza na PC

Daniel Górecki Źródło: rockpapershotgun
0 Everybody’s Gone to the Rapture oficjalnie zmierza na PC

Studio The Chinese Room w końcu zdecydowało się na oficjalną zapowiedz gry Everybody’s Gone to the Rapture na PC - co prawda wciąż nie otrzymaliśmy dokładnej daty premiery, ale zespół twierdzi, że kończy właśnie portowanie gry i to od Sony zależy już, kiedy gra pojawi się na komputerach.

Trudno uznać to za zaskoczenie, ponieważ informacje o wersji PC tego tytułu docierały do nas już od dłuższego czasu. Najpierw Everybody’s Gone to the Rapture na komputerach pojawiło się w przecieku z listopada ubiegłego roku (wraz z innymi grami, jak Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, Journey i Steins;Gate), niedawno zaś wzmianka o dziele The Chinese Room pojawiła się w nowych sterownikach AMD.

Producent zdradził, że wersja PC nie przyniesie żadnych dodatkowych efektów graficznych czy usprawnień, ale gracze na tej platformie będą mogli ciesząc się płynniejszym gameplayem (do 60 kl./s). Dan Pinchbeck ze studia The Chinese Room przyznał, że wyciągnęli z PS4 ostatnie soki, więc nie było tu zbyt wiele miejsca na ulepszenia. Gra na PC wspierać ma większość kontrolerów, w tym kombinację myszka + klawiatura. 

everybodys-gone-to-the-rapture-screen-10-ps4-eu-30jan15

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe