Razer BreadWinner - toster dla prawdziwych graczy

Daniel Górecki Źródło: razer
0 Razer BreadWinner - toster dla prawdziwych graczy

Oferta Razera w zakresie akcesoriów dla graczy jest naprawdę bardzo szeroka, ale nie da się ukryć, że brakuje w niej jednego bardzo istotnego produktu … tostera. To niedługo powinno się już zmienić, ponieważ amerykański producent zapowiedział właśnie projekt BreadWinner, który jak podkreśla Razer był produktem, o który najczęściej prosili gracze.

razer

Jak możemy przeczytać na stronie firmy „BreadWinner to projekt crowdfundingowy stworzony, by dostarczyć graczom najważniejsze na świecie gamingowe paliwo – tosty. Przedstawiamy pierwsze na świecie kuchenne urządzenie stworzone dla graczy, przez graczy. Bread to Win”. Pod TYM adresem możecie dodatkowo wypełnić stosowną ankietę, która pozwoli stworzyć najlepszy z możliwych tosterów dla graczy.

Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne dla Razera przywiązanie do szczegółów, co objawia się m.in. w logo producenta, które ozdabia tosty sporządzone przez BreadWinnera. Oczywiście nie powinno zabraknąć tu podświetlenia Chroma czy powiadomień Synapse, które informować będą nas w trakcie rozgrywki, że tosty są już gotowe. Niestety cena i data premiera wciąż są nieznane.

void-4

gallery-12

 

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe