Quantum Break - pierwsze recenzje w sieci

Daniel Górecki Źródło: vg247
0 Quantum Break - pierwsze recenzje w sieci

Quantum Break zadebiutuje na rynku w przyszłym tygodniu, ale już teraz możemy zapoznać się z pierwszymi recenzjami najnowszego dzieła ekipy Remedy. Trzeba przyznać, że ta długo kazała nam czekać na tytuł, ale po kilkukrotnym odsuwaniu w czasie jego premiery i utracie ekskluzywnego statusu dla konsoli Xbox One na rzecz komputerów PC ten w końcu trafi w nasze ręce.

Pierwsze oceny, poza kilkoma wyjątkami, wskazują na udaną grę i co prawda można było oczekiwać nieco więcej, ale i tak otrzymamy solidny shooter TPP nastawiony na rozgrywkę związaną z manipulacją czasem i ciekawą historię dopełnianą przez serial typu live-action. Warto tu dodać, że wszystkie przedpremierowe recenzje powstały w oparciu o wersję konsolową, więc lepiej jeszcze poczekać z zakupem gry na PC, tym bardziej, że produkcje Microsoftu mają ostatnio spory problem z tą platformą. Poniżej pierwsze oceny:

Polygon – 8.5
IGN – 8/10
Gamespot 6/10
Destructoid – 8,5/10
Game Informer – 8/10
VideoGamer - 8/10
ActionTrip 8,4/10
COGconnected – 9/10
PostArcade – 7/10
Giant Bomb – 2/5
 

Quantum Break trafi do sprzedaży 5 kwietnia, jednocześnie na PC i Xbox One - niedługo po premierze możecie spodziewać się także naszej recenzji.

quantum-break_01

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe