MAR302016 NEWS PCPS4XBOX ONEEA

Wyciekła lista tytułów, które zostaną zaprezentowane na EA Play

Daniel Górecki Źródło: gamezone
0 Wyciekła lista tytułów, które zostaną zaprezentowane na EA Play

Tegoroczna edycja targów E3 zapowiada się niezwykle interesująco, choćby za sprawą plotek o ujawnieniu nowej konsoli Nintendo NX czy wydajniejszej wersji PlayStation 4. Oczywiście nie powinno zabraknąć także prezentacji wyczekiwanych gier, a w sieci pojawił się właśnie przeciek planów EA Play, która teoretycznie jest oddzielną imprezą EA, ale w praktyce odbywać będzie się równolegle (12-14 czerwca).

Oczywiście nie jesteśmy w stanie zweryfikować tego planu, dlatego też warto zachować umiarkowany optymizm, ale jeśli ten się potwierdzi, to Elektronicy szykują naprawdę mocną ofertę. W trakcie ich imprezy otrzymać mamy bowiem prezentację następujących tytułów:

Mass Effect: Andromeda (tytuł wspierać ma VR i otrzymać mamy pierwszy gameplay)
Mercenaries 3
Star Wars: Imperial Commando
Battlefield 5: Eastern Front
Star Wars Battlefront: Force Conflict (kampania single-player)
Command and Conquer: Tiberium
 

Co także warto odnotować, przy kilku tytułach (np. Mass Effect: Andromeda i Star Wars: Imperial Commando) wśród platform widnieje także NX, co potwierdzałoby tylko, że doczekamy się oficjalnej zapowiedzi tej konsoli. Jeśli zaś chodzi o Battlefield 5: Eastern Front, to w tym tygodniu pojawiły się nowe doniesienia sugerujące, że wbrew wcześniejszym plotkom seria pozostanie we współczesnych klimatach i tym razem koncentrować będzie się na inwazji rosyjskich sił na kraje Europy Wschodniej.

ea-play-2016

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe