Premiera Godfire: Rise of Prometheus i nowy zwiastun

Krzysztof Żołyński Źródło: Vivid Games
0 Premiera Godfire: Rise of Prometheus i nowy zwiastun

Wczoraj miała miejsce premiera Godfire: Rise of Prometheus, gry za którym stoją Vivid Games, twórcy wielokrotnie nagradzanego Real Boxing, oraz nominowane do Oskara studio animacji Platige Image. Jest to przygodowa gra akcji nowej generacji na urządzenia mobilne, która zaciera granice między rozrywką mobilną, a konsolową.

 

Z okazji premiery przygotowany został nowy, iście hollywoodzkiej skali zwiastun, który zagrzeje graczy do walki o ludzkość.

 

 

Na oficjalnej stronie internetowej gry jest już do nabycia limitowana edycja kolekcjonerska gry – Titan Edition (Edycja Tytana) – w skład której wchodzą: 22 cm figurka Prometeusza, liczący 100 stron art book w twardej oprawie prezentujący unikalny design tytułu, wysokiej jakości T-shirt Godfire oraz kupon z kodem umożliwiającym pobranie gry. Edycja ta będzie również do wygrania w loterii, którą Vivid Games będzie organizowało na oficjalnym profilu gry w serwisie Facebook w trakcie premierowego weekendu.

 

Godfire: Rise of Prometheus jest dostępny ekskluzywnie na platform Apple App Store jako tytuł w modelu Premium z niezobowiązującymi mikropłatnościami i kosztuje $6.99 / £4.99 / 5,99 €. Tytuł wzbogacany będzie regularnie o nową zawartość poprzez darmowe aktualizacje. Wersja na urządzenia z systemem Android pojawi się jeszcze w tym roku.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe