Minecraft na X360 dostępny na płycie

Krzysztof Żołyński Źródło: Microsoft
0 Minecraft na X360 dostępny na płycie

 

Po raz pierwszy od debiutu Minecraft w 2009 roku - gra będzie dostępna na płycie w sklepach w całej Polsce, wyłącznie na Xbox 360.

 

Już od 5 lipca fani mogą cieszyć się ulubioną grą prosto z płyty i poczuć smak członkostwa Xbox LIVE Gold, dzięki dołączonemu karnetowi na 48-godzinny abonament. Po połączeniu z Xbox LIVE każdy ma dostęp do najnowszych treści z ciągle zmieniającego się świata pikseli Minecraft, a także do wielu innych rozrywek, które oferuje LIVE, takich jak podejmowanie wyzwań znajomych w grach online czy oglądanie kinowych hitów.

 

Wersja Minecraft na płycie zapewni magiczne doznania, które pokochały już miliony ludzi na całym świecie. Z kolei nowym graczom dostarczy emocji związanych z odkrywaniem, tworzeniem i zdobywaniem, czy to w pojedynkę czy ze znajomymi za pośrednictwem trybu podzielonego ekranu lub przez Xbox LIVE. Ilość nowych funkcji zaprojektowanych specjalnie na potrzeby konsoli Xbox 360 sprawi, że Minecraft to zupełnie nowy sposób, żeby przełożyć swoją wyobraźnię na pikselową rzeczywistość.

 

Bardziej szczegółowe informacje będziemy przekazywać w ciągu najbliższych tygodni.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe