Nvidia wybrała polską grę do promocji Project SHIELD

Krzysztof Szulewa Źródło: YouTube - Nvidia
0 Nvidia wybrała polską grę do promocji Project SHIELD

Zgodnie z obietnicą, zespół Nvidii opublikował nowy filmik promujący funkcjonalność konsolki Project SHIELD na bazie ogrywania jednego wybranego tytułu. A że wcześniejsze zapowiedzi dotyczyły jakiejś produkcji właśnie na system Android, wybór developerów padł na nasz polski Real Boxing!

 

Jak zapewne pamiętacie, Real Boxing to w tej chwili bodaj najlepsza gra o boksie, jaką tylko można znaleźć na platformach mobilnych. Sama gra debiutowała w połowie listopada, a za jej produkcję odpowiada nasz rodzimy Vivid Games.

 

Klasę tego tytułu docenili najwyraźniej także producenci z Nvidii, albowiem na swój pierwszy pokazowy filmik do Project SHIELD z uwzględnieniem Androidowego pochodzenia gry wybrano właśnie rzeczony boks z Bydgoszczy!

 

Wybór nie był zresztą przypadkowy. Real Boxing jako gra zręcznościowa nie do końca wykorzystywała swój potencjał na obecnie dostępnych platformach mobilnych. Czy ukazuje go w pełnej krasie na handheldzie Nvidii? Oceńcie sami:

 

 

Przypominamy, że wcześniej chcąc pokazać możliwości strumieniowania obrazu z PC przez konsolkę developerzy dla przykładu pokazywali fragment gry w Borderlands 2.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe