Surgeon Simulator 2013 "nauczy cię" dokonywać przeszczepu serca

Krzysztof Szulewa Źródło: Kotaku
1 Surgeon Simulator 2013

Rodzicie marzyli o tym, żebyście zostali lekarzami? Albo zawsze fascynowały Was seriale z chirurgami w roli głównej, ale sami baliście się pójść na medycynę? Bez obaw! Jest już szansa by to nadrobić! W sieci znalazła się bowiem gra o nazwie Surgeon Simulator 2013, która pozwoli Wam samodzielnie z poziomu własnego wygodnego fotela przeprowadzić operację przeszczepu serca!

 

Surgeon Simulator 2013 to efekt tegorocznego Global Game Jam, w którym z jakiejś przyczyny swój udział zapragnął wziąć zespół Bossa Studios. Deweloperzy z Londynu opracowali produkcję oferującą nam poprowadzenie operacji polegającej na wymianie serca pacjenta dając nam przy tym władzę tylko jedną ręką. Do sterowania używamy myszki, a konkretne palce pobudzamy do ruchu za pośrednictwem klawiatury.

 

Jak się w to gra? Może najlepiej będzie jeśli zobaczycie to na własne oczy ;)

 

 

Jak widzicie, życie chirurga wcale nie musi należeć do tych najtrudniejszych ;)

Jeśli więc uważacie, że sami moglibyście wykonać powyższą operację ciut lepiej, to możecie od razu uderzać pod TEN link. Gra działa na silniku Unity, dzięki czemu została udostępniona w przeglądarkach zarówno dla systemu Windows, jak i Mac, czy nawet Linux

Komentarze

  • Avatar

    Gość, 30.01.2013 09:41:23

    totalna bzdura

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe